O mnie

Aleksandra Borkowska Permanent Makeup Artist

Ul. Adama Mickiewicza 153A/U1 , 71-271 Szczecin  • +48 731 803 100

Dbałość o urodę klientów to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja.

Z branżą kosmetyczną jestem związana od 2012 roku. 

W lipcu 2015 roku uzyskałam tytuł licencjonowanej linergistki.

Moje doświadczenie oraz nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych, uczestniczenie w wielu szkoleniach u wybitnych i cenionych trenerów w Polsce jaki międzynarodowych, pozwala mi na bieżąco podążać za najnowszymi trendami i technologiami. Co roku uczestniczę w sympozjach oraz konferencja międzynarodowych z zakresu makijażu permanentnego.

Pełnie funkcje doradcy – indywidualne podejście do Klienta staranność, precyzyjnie wykonane zabiegi stanowią dla mnie klucz podkreślenia urody każdej z Was. Dzięki specjalistycznym urządzeniom oraz szerokiej wiedzy i doświadczeniu jestem gotowa do rozwiązywania problemów z dziedziny makijażu permanentnego.

Moje osiągniecia:

PAŹDZIERNIK 2022 R. “WORLDWIDE EYEBROWFESTIVAL ROTTERDAM ” Jedna z najbardziej prestiżowych konferencji na świecie podczas której miałam zaszczyt wystąpić na żywo i zaprezentować swoją technikę pigmentacji brwi “Satin Brows” jako Master.

SIERPIEŃ 2022 R. Otrzymałam odznakę “Expert Techniczny” PMU na całym świecie. Moje prace znalazły się w TOP 10 Najlepszych Ekspertów Kreatywnych. Odznaka została mi przyznana przez Mistrza i Technika PMU VIETNAM Tran Le Cong. 

MAJ 2022 R.  JURY, SPONSOR I MISTRZ W AKCJI – pigmentacja na żywo ust autorską techniką “Blushed Lips” podczas Międzynarodowych Mistrzostw PMU EXPERIENCE.

STYCZEŃ 2022 R. WORKSHOP PAWŁOWSKA & BORKOWSKA WARSZAWA. Poprowadziłam razem z Katarzyną Pawłowską międzynarodowe warsztaty z zakresu pigmentacji ust i brwi. 

WRZESIEŃ 2021 R. Pigmentacja na żywo mojej autorskiej ust techniki “Blushed Lips” podczas  Tagrów Beauty Forum w Warszawie.

WRZESIEŃ 2021 R. Otrzymałam odznakę “CLINITA WOW ARTIST 2021”:

  • jestem jedną z pięciu ambasadorek marki CLINITA WOW na całym świecie.
  • wysokiej jakości prace PMU na światowym poziomie, które są rozpoznawalne na całym świecie.

MAJ 2021 R. MISTRZYNI –  ZWYCIĘŻCZYNI GRAND MASTER “Brown&Lips” MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW PMU EXPERIENCE.

GRUDZIEŃ 2020 R. Otrzymałam Logo MICROBLADING & PMU WORLD ASSOCIATION PRO ARTIST – pokazuje jakość pracy Microbladingu lub PMU na światowym poziomie, artysta ma wysokiej jakości prace, które są rozpoznawane na całym świecie.
Standard jakości na całym świecie, jest to również nagroda przyznawana przez wielu artystów z całego świata, która jest bezcenną i najlepszą nagrodą, jaką możesz zdobyć.

CZERWIEC 2020 R. Trener włoskiej marki pigmentów medycznych “CLINITA”

LUTY 2020 r. Partner European Beauty Festival Permanent Makeup & Big Money MUNICH 2020

STYCZEŃ 2019 R. Ukończyłam kurs, którego celem było: Opanowanie praktycznych metod nauczania w pozaszkolnych formach kształcenia oraz nabycie kompetencji pedagogicznych co pozwala prawnie na prowadzenie placówki szkoleniowej.

GRUDZIEŃ 2019 R. Certyfikat i wyróżnienie tytułem “ARTIST” przez najbardziej prestiżową Międzynarodową Akademię Makijaży Permanentnego ACADEMYS SVIATOSLAV OTCHENASH w Tallinie.

PAŹDZIERNIK 2019 R. Finalistka i reprezentantka Polski w technice “OMBRE BROWS” na Międzynarodowych Mistrzostwach w Monachium. 

KWIECIEŃ 2019 R. FINALISTKA Mistrzostw Międzynarodowych PMU GOLD Conference – Poland TECHNIKI “OMBRE BROWS”

MARZEC 2019 R. uczestniczka Mistrzostw Polski

MARZEC 2019 R. Akredytacja pełnego prawa kształcenia potwierdzone szkoleniami i najwyższej jakości certyfikatem ISO. 

STYCZEŃ 2019 R. Certyfikowany międzynarodowy trener PERMANENT MAKEUP ARTIST

Od 2019 roku prowadzę placówkę szkoleniowa, pełen zakres szkoleń z dziedziny makijażu permanentnego. Z mojej Akademii wychodzą nowe utalentowane linergistki, z którymi się dzielę swoją pasją i zdobytym doświadczeniem.

Jest mi bardzo miło, iż mogę usłyszeć od klientów o ich zadowoleniu.

Oddaje się do Państwa dyspozycji i serdecznie zapraszam.

Aleksandra Borkowska Permanent Makuep Artist

Usługi

W swoim szczecińskim gabinecie wykonuję szereg zabiegów z zakresu makijażu permanentnego, medycyny estetycznej, a także zajmuję się szkoleniami.

Makijaż permanentny i medyczny

Wykonuję z największą dbałością makijaż permanentny brwi, oczu oraz ust. W mojej ofercie znajduje się również makijaż medyczny, taki jak odtworzenie areoli, a także mikropigmentacja skóry głowy

Scarink

Pigmentacja blizn pozwala na zmniejszenie ich widoczności praktycznie do minimum. Duże blizny, rozstępy pokrywane są permanentnym pigmentem dobranym idealnie do koloru skóry.

Szkolenia

Oferuję szkolenia indywidualne oraz grupowe od podstaw, a także treningi doszkalające dla zaawansowanych. Pomagam również w uzyskaniu dofinansowania z UE.

Bądźmy w kontakcie

Napisz do mnie
i umów się na wizytę

Wyróżnienia i marki